Березень 2021

ШАНОВНІ

працівники школи, батьки!

ДОРОГІ ДІТИ!

Прийміть найщиріші вітання  з Першим днем весни!

Нехай перший день весни з його яскравими промінчиками сонця, принесе радість і тепло. Бажаємо весняних пахощів і легкості. А весна хай неодмінно дасть сил на реалізацію всього, що задумано.

8 березня - Міжнародний жіночий день

Дорогі та рідні жінки!

Нехай у цей березневий день посміхаються всі навколо, нехай всі дивляться на вас із захопленням і, яка не була б за вікном погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних й коханих.

Відчуйте у свято 8 березня себе королевою, і залишайтесь нею назавжди!

Вітаємо наших прекрасних вчительок!

Ви даруєте учням стільки любові, вкладаєте в них нові знання, кожен день вони з нетерпінням йдуть на ваші уроки, щоб знову і знову бачити ваші променисті, нескінченно добрі очі, чути лагідний голос, дізнаватися щось нове на ваших уроках! Прийміть у день 8 березня найкращі побажання любові, здоров'я, щастя!

Вітаємо наших найрідніших матусь та бабусь!

Щастя – це дуже просто! Коли на світі є мама, рідна і турботлива, з якою кожна хвилинка – дорожча за золото!

Сьогодні, на 8 березня, ми щиро вітаємо найкращих жінок на планеті, і від усього серця бажаємо Вам довгих років, любові і усмішок, лише тепла, віри і надії в світле і добре майбутнє.
Нехай Ваша душа завжди радіє кожному новому дню.
Ви – найдорожча в моєму житті.

9 березня - Шевченків день

Сьогодні, 9 березня, відзначають 207 років із дня народження українського поета і прозаїка, художника і громадського діяча Тараса Шевченка.

З цієї нагоди учні Горбівецької ЗОШ |-|| ступенів приєдналися до флешмобу #Наш_Шевченко #Шевченку207.

Це привід не лише вшанувати пам’ять великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальности у наші дні.
Ну що б, здавалося, слова... Слова та голос — більш нічого. А серце б'ється — ожива,. Як їх почує!.. Знать, од Бога. І голос той, і ті слова. Ідуть меж люди!
Велика сила Шевченкового СЛОВА...Що не рядок - то крилата фраза, глибока, пророча думка... Сплетімо вінок з його творів.

1 частина

2 частина

3 частина

14 березня - День українського добровольця

День українського добровольця встановлений 17 січня 2017-го Верховною Радою України для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань і на підтримку ініціативи громадськості.

Ця дата вибрана невипадково, адже саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом.

Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити, адже на початковому етапі війни Україна зіткнулася з тим, що далеко не всі професійні військові були готові захищати державу. Добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати професійну заміну добробатам.

20 березня - Міжнародний день щастя

Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи.

Його визначили не випадково – на 20 березня також припадає день весняного рівнодення, коли ніч практично зрівняється зі світлою частиною доби. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце.

Підтримуючи дану ініціативу, ми щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим! Нагадуємо, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість - це брати близнюки. Задовольняючись малим набагато легше отримати більше! Будьте щасливі, зі святом!